baterky a čelovky

lacné baterky a čelovky predaj, dobrá cena a rýchle doručenie …

baterky a čelovky eshop
ESHOP baterky a čelovky


 

 

 

Ak kliknete na tlačítko hore vyššie ESHOP baterky a čelovky, dostanete sa do nášho internetového obchodu do kategórie bateriek, čeloviek, lampášov a iných univerzálnych, solárnych a multifunkčných svietidiel. V tejto kategórii Vám ponúkame rôzne svietidlá, univerzálne a multifunkčné s magnetom, teleskopické, alebo s paralyzérom, laserom, mini vreckové LED svietidlá v tvare kľúčenky alebo prívesku na kľúče, alebo vojenské svietidlá, starodávne retro petrolejové a olejové lampáše, alebo sa môžete vybaviť praktickou a zároveň baterkou vhodnou na sebaobranu., baterka – paralyzér, ktorá pracuje s výbojom až niekoľko milión voltov., Okrem toho máme ešte bohatý výber nabíjateľných batérií, žiaroviek a žiariviek a rôznych iných doplnkov. Ak nás navštívite v našom eshope určite si vyberiete tú svoju baterku, čelovku, či iné svietidlo.

Praktické využitie bateriek je dá sa povedať neobmedzené. Baterka vám poslúži ak si chcete posvietiť v domácej pivnici, alebo na chate, ak vybehnete na dvor, alebo ak neočakávane vypadne prúd elektrickej energie, alebo baterka je užitočná výbava aj v aute, pri neočakávanej poruche vám posvieti tam, kam budete práve potrebovať, na motor, na defekt, pod auto., teda kamkoľvek. Takisto aj baterka s LED diódou ako kľúčenka je skvelá. Tak napríklad je malá a hravo sa Vám vojde do vrecka, na kľúčoch pôsobí nenápadne až do chvíle keď ju budete „strašne moc“ potrebovať. Tak napríklad sa neviete trafiť s kľúčom do dverí, alebo Vám niečo spadlo a v tme to nedokážete nájsť, alebo si len potrebujete jednoducho posvietiť na cestu. No a na to tu je naša baterka – kľúčenka. No a vynájdenie čelovky bolo ešte geniálnejšie, pretože čelovka je ešte dômyselnejšia a praktickejšia. Nezamestnáva totižto práve tak potrebné ruky, ktoré sú dôležité pri práci s baterkou a dokonca ešte svieti presne tam kam sa pozeráte. Čelovka patrí ku geniálnym vynálezom a paradoxné na tom je to že princíp voľných rúk a svietenia v smere očí je tak jednoduchý.

Výkon svietidiel je veľmi silný a preto dbajte na ich používanie a úschovu a pri svietení sa nepozerajte do svietidla a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili do očí. V našom eshope ponúkame rôzne produkty a oblečenie, ktoré Vám bez problémov dokážeme doručiť priamo domov do 24 hodín. Kliknutím na tlačítko do ESHOPU navštívite náš eshop s ponúkaným sortimentom.

čelovky

čelovky
čelovka LED

 

Okrem klasických svietidiel poznáme aj baterky špeciálne a tie sa nazývajú čelovky. Čelovka sa nasadí na hlavu, čím nám sprístupní obidve ruky a tým aj väčšiu voľnosť. Tieto svietidlá sa využívajú hlavne v prírode pri rôznych aktivitách ako zber hríbov, turistika, kempovanie a samozrejme aj počas rybolovu. Čelovky sú buď čiastočne pogumované, gumové, alebo sú vyrobené z pevného tvrdeného plastu, výnimočne kovové. Taktiež je čelovka vhodná aj pre bežcov, ktorý si chcú ísť zabehať aj počas zimy, no kvôli nedostatku denného svetla sú trochu obmedzení. Preto si jednoducho nasadíte čelovku a pokojne si môžete ísť zabehnúť svoj obľúbený úsek. Čelovky majú využitie pri rôznych každodenných aj výnimočných situáciach, preto môžeme pokojne povedať že tieto špeciálne baterky sú veľmi praktickým výrobkom.


baterka s paralyzérom

baterka s paralyzérom
baterka s paralyzérom

Ak hľadáte spoľahlivý a účinný sebaobranný predmet, ktorým sa bezpečne obránite pred útokom človeka alebo agresívneho zvieraťa a zároveň aby bol tento predmet aj praktický, tak určite vám odporučíme jeden z momentálne najpredávanejších produktov na internete baterka s paralyzérom Ich nesmierna výhoda spočíva v sile ich elektrického výboja, ktorý je až niekoľko 1 000 000 V a ktorý útočníka paralyzuje až na niekoľko minút. Výboj dokonca prenikne aj cez oblečenie a taktiež už len jeho samotný zvukový efekt, ktorým je výboj sprevádzaný je veľmi nepríjemný a pôsobí na psychiku útočníka, ktorý zvolí väčšinou útek. Baterky s paralyzérom majú oproti iným sebaobranným pomôckam ako napr. boxer na ruku výhodu v tom, že nezanechávajú žiadne fyzické poškodenie. Samotný zvuk zvuk výboja dokonca odplaší aj agresívneho psa, alebo inú zver.

Výboj paralyzéru sa nachádza na konci baterky, čím ste dostatočne chránený pri jeho používaní. Ide o veľmi obľúbenú pomôcku pre všetkých ochrankárov, strážnikov, SBS károv, a vďaka jej ľahkému zaobchádzaniu sa taktiež hodí aj pre všetkých mužov a ženy. Keďže ide o baterku, tak sa dá použiť aj v domácnosti pri rôznych klasických činnostiach, avšak navyše disponuje aj s takouto sebaobrannou pomôckou.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.